H23 tiimi






Miiro Seppänen

Luova johtaja

Brändi- ja pakkausmuotoilu, strategia

+358 44 018 7807

miiro@h23.fi

︎   ︎   ︎ 





Ilkka Janatuinen

Brändimuotoilija

Yritysilmeet, kirjainmuotoilu ja käyttöliittymäsuunnittelu 

+358 40 508 8844

ilkka@h23.fi

︎   ︎   ︎




Meli Eriksson

Konsultti / Strategi

Strategiasuunnittelu, projektinhallinta ja analytiikka

+358 40 820 0995

meli@h23.fi

︎   ︎




Karoliina Pentikäinen

Somekoordinaattori

Sosiaalisen median kampanjat, sisällöntuotanto

+358 44 016 8474

karoliina@h23.fi





Joona Kulmala

Full-Stack Developer

Web-kehitys, UX-design 

+358 40 035 1277

joona@h23.fi







Valtteri Auvinen

Videosuunnittelu

Käsikirjoitus, ohjaus, kuvaus, leikkaus

+358 40 149 1439

valtteri@h23.fi

︎




Pinja Korhonen

Media-assistentti

Sosiaalisen median kampanjat, Mediayhteydet, PR-koordinointi

+358 40 734 3509

pinja@h23.fi

︎





Kira Nakari

Motion Designer

Animaatiot, videoiden jälkituotanto

+358 44 237 0950

kira@h23.fi







Pekka Aarnio

Trainee

Markkinointi, uusasiakashankinta

+358 50 336 6700

pekka@h23.fi

︎





yhteystiedot

︎





H23
Brand
Intelligence
Agency

︎

Hallituskatu 23
33200 Tampere
Finland

Mark




︎2019 - H23 Brand Intelligence Agency, Tampere
Mark